Beren Saat Fan

Beren Saat Fan

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

sLm ben de derin ama sitenis hiç gelişmemişşş :(

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
beren-mania

MesajKonu: sLm ben de derin ama sitenis hiç gelişmemişşş :(   Salı Nis. 28, 2009 12:51 pm

arkadaşLar bu ne biçim bir forum hiç bişi geLişmemiş konuLar çoq az,ekLenti sıfır,imagine yoq,smile yoq,gif yoq,logonuzsa sadece bir kuLanıcı imzası bune ya(eminim logonun ne olduğunu bilmiosunusdur)!!! daha sayıLacaq tonLAAARCA ŞEY VAR. YAPMAYIN . BAKIN BU BEREN ABLAMIZADA BİZEDE BU FORUM OLARAK HİÇ YAKIŞMIO!!! ya inanamadım iLk girişimde en basiti "KURALLAR BİLE YOKTUU" o zaman nie buraya üye oLdun diyceqsinis çünkü yanLışLarınısı birisi size söLemesi qerekiodu .. üzgünüm ama bu forum !!REZALET ÖTESİ!! silent pale silent GERÇEKTEN!
Kullanıcı profilini gör
beren-mania

MesajKonu: Geri: sLm ben de derin ama sitenis hiç gelişmemişşş :(   Salı Nis. 28, 2009 1:00 pm

NOT: eğer sitenizi geLiştirmeq isterseniz başvurabiLrsinis . sadece ö.m(özel mesaj) atın ! size yardım etmek için eLimden geleni yapıcama söz veriorum!!!! Neutral
Kullanıcı profilini gör
Ceyd@

MesajKonu: Geri: sLm ben de derin ama sitenis hiç gelişmemişşş :(   Salı Ekim 13, 2009 3:24 pm

geliştirdin mi bari?
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: sLm ben de derin ama sitenis hiç gelişmemişşş :(   

sLm ben de derin ama sitenis hiç gelişmemişşş :(
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gelişmiş mesaj editörü
» Romantizm ÖzeLLikLeri ve TemsiLciLEri
» Sanat eğitimi ve yaratıcılık
» Anime nedir..........(Tarihi gelişimi)
» Ekrem Seville Tekrar konusabilecek mi ?