Beren Saat Fan

Beren Saat Fan

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Beren komedide oynamak istiyor

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin
Admin

MesajKonu: Beren komedide oynamak istiyor   Çarş. Ocak 20, 2010 10:38 pm

Beren, komedide oynamak istiyor
Aşk-ı Memnu'da Bihter'i oynayan Beren Saat, iyi bir komedi filminde oynamayı çok istediğini söyledi.
18 Aralık 2009 / 00:27:04
Televizyon Gazetesi

Hep dram ağırlıklı işlerle izleyicinin karşısına çıkan genç oyuncu Beren Saat, aslında bir komedide oynamayı çok istediğini anlattı.
Kanal D'de Güneri Civaoğlu'nun 'Şeffaf Oda' programına konuk olan Saat, "Komedide oynamayı çok isterim. Güzel bir komedi metin olsa keşke. Ama bugüne kadar bir kaç komedi filmi senaryosu geldiğinde elime, ben okurken gülmedim. Sonrasında filmleri seyrettiğimde çok pişman olmadım açıkçası oynamadığıma" diye konuştu.
Komedinin çok iyi yazılmış olması gerektiğini ve bu nedenle de zor bir tür olduğunu ifade eden Beren Saat, daha önce hiç yapmadığı için becerip beceremeyeceğinden de emin olmadığını ifade etti.
Saat, "İyi bir komedi filmi için önce iyi bir senaryo gerekiyor" dedi.
Bu arada en çok bir müzikalde yer almak istediğini de ifade eden Beren Saat, yurtdışından önce Türkiye'de bir şeyler yapıp daha sonra gitmeyi düşünebileceğini belirtti.
Televizyon Gazetesi.com

Beren komedide oynamak istiyor
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beren Merve'yi kızdırdı
» Arkadaşım yönetim paneline girmek istiyor
» Aşk-ı Memnu Giflik Resimler
» Photo Filtre Dersleri
» Ayışığı Sonatı