Beren Saat Fan

Beren Saat Fan

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Beren Saat, herşeyi günlüğüne yazıyor

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin
Admin

MesajKonu: Beren Saat, herşeyi günlüğüne yazıyor   Çarş. Ocak 20, 2010 10:39 pm

Aşk-ı Memnu'nun çok konuşulan ismi Beren Saat, uzun yıllardır günlük tuttuğunu anlattı.
20 Aralık 2009 / 00:25:19
Televizyon Gazetesi

Kanal D'de Güneri Civaoğlu'nun 'Şeffaf Oda' programına konuk olan Beren Saat, her gün olmasa da yaşadığı bir çok olayı, düşüncelerini ve duygularını günlüğüne aktardığını söyledi.
"Her gün yazmıyorum ama aynı gün içinde 5 kere yazdığım da olabiliyor. Çünkü ben daha ziyade duygularımdan deneyimlerimden bahsediyorum" diyen Beren Saat, günlük tutmasının kendi adına bir sanatsal ve duygusal birikim olduğunu ifade etti.
Zaman zaman kendisini güncel siyasetle ilgili yazarken de bulduğunu söyleyen genç oyuncu, bazen yazılarının birer deneme ya da öyküye dönüştüklerini anlattı.
Beren Saat, ufak ufak şiir de yazdığını ifade ederek yazdıklarını yayınlamak konusunda ise "Yeterli hissedersem belki bir gün paylaşırım insanlarla. Ben oynamaktan son derece mutluyum ve hayatımı bu omurgaya yatırdım" diye konuştu.
Televizyon Gazetesi.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası