Beren Saat Fan

Beren Saat Fan

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Beren'e dargınız!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin
Admin

MesajKonu: Beren'e dargınız!   Çarş. Ocak 20, 2010 10:43 pm

Beren'e dargınız! Bir mesaj atabilirdi!
Erkan Petekkaya, 'Gecenin Kanatları' filmine gelmeyen Beren Saat'in, hiç olmazsa bir 'Hayırlı olsun' mesajı atabileceğini söyleyerek darıldıklarını belirtti.
22 Aralık 2009 / 01:04:39
Televizyon Gazetesi

CNNTURK'te Saba Tümer'in programına konuk olan Erkan Petekkaya ve Alper Kul, 'Gecenin Kanatları' filmine katılmayan rol arkadaşları Beren Saat'le ilgili düşüncelerini dile getirdiler. Alper Kul, çok fazla yorum yapmaktan kaçınırken Erkan Petekkaya sözü alarak filmdeki sevişme sahnelerinin basında yer almasının ve Beren Saat'in galaya gelmemesiyle ilgili haberlerin filminin önüne geçtiğini, bunun da hoş olmadığını söyledi.
GELMEK ZORUNDA DEĞİL AMA...
Bir çok filmde bu tür olayların yaşandığına dikkat çeken Erkan Petekkaya, her oyuncunun galaya gitmek zorunda olmadığını belirterek "Biz oyuncu arkadaşları olarak Beren'e biraz sinirlendik. Darıldık diyeyim daha doğrusu. Çünkü, tabi ki zorunda değil. İllaki özel bir sebebi vardır. Herkes buna saygı duymak zorunda ve ayrıca Beren'in oyunculuğuna ya da kişiliğine bir şey söyleyemedik ve söyleyemeyiz de zaten" diye konuştu.
Erkan Petekkaya, Beren Saat'in beğendikleri bir insan olduğunu vurgulayarak sette de çok uyumlu ve disiplinli olduğuna dikkat çekti. "10 saat beklediği oldu, hiç sesini çıkarmadı. Bunlar hepimizin bildiği ve yaptığı şeyler ama birdenbire galaya gelmeyince şaşırdık. 'Ne oluyor?' dedik. Büyük ihtimalle özel sebepleri vardır" dedi.
BİR ÇİÇEK GÖNDEREBİRLİRDİ!
Kendi adına kırgınlığının nedeninin bir mesaj bile atmaması olduğunu ifade eden Petekkaya, bir dizi çalışması içinde bile ilk bölümü izleyip birbirlerine 'Hayırlı olsun' diye mesaj attıklarını ifade ederek "Beren bize mesaj atabilirdi. Hayırlı olsun, özel sebeplerim var. Gelemiyorum. 'Yolu açık olsun' falan. Birer çiçek gönderir insan, Alper'e, bana, Yavuz Abi'ye, orada oynayan insanlara" dedi.
'YASTIK GRİBİ'Nİ KIRILDIĞIMIZ İÇİN SÖYLEDİM
"İletişim çağında yaşıyoruz. Hepimiz birbirimizin telefonunu 30saniye içinde bulabiliriz" diyen Erkan Petekkaya, yaptığı bir açıklamada 'Yastık gribi olmuştur' sözleri için de "Aslında ben biraz dargın bir espri yapmak istedim ama biraz amacını aştı galiba" ifadesini kullandı.
BELKİ DE SONRA ÜZÜLMÜŞTÜR
Beren Saat'in belki de sonradan çekilen görüntülerden pişman olmuş olabileceğini söyleyen Petekkaya, "Olabilir, insandır. Belki sonra bir şey kafasına dank etti. Keşke bunu yapmasaydım dedi. Üzüldü belki. Ben sonra bir televizyon programında gördüm Beren'i (Şeffaf Oda'dan bahsediyor) Buraları (yaka kısmını gösteriyor) kızarıklık içindeydi. Belli ki strese girmiş, çok üzülmüştü" diye konuştu.
Televizyon Gazetesi.com

Beren'e dargınız!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası